FC-102P18KT4E20H1XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX 18,5kW frequentieregelaar met C1 filter
€3.206,00 excl. BTW
Danfoss FC-102P18KT4E20H1XGXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX /18,5kW IP20 frequentieregelaar.
De Danfoss FC102 regelaar is specifiek ontworpen voor de gebouwenautomatisering branche en wordt gebruikt voor het regelen van het toerental van elektromotoren bij pomp-, ventilator- en koeling applicaties. De regelaar is standaard voorzien als basisuitvoering, met RFI filter categorie C1 en Modbus RS485 communicatie interface.
Product specificaties:
| Merk | DANFOSS |
| Modelcode | 131F6632 |
| Spanning | 3 x 400 V (IEC) |
| Nominaal vermogen | 18,5 kW |
| Continue stroom (Inom.) | 37,5 Amp. |
Aanvullende informatie
| IP waarde | IP20 |
|---|---|
| Merk | Danfoss |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Vermogen | 18,5 – 37 kW |
| Voedingsspanning | 3 x 400 Vac |
