FC-102P22KT4P55H1XGX1XXSXXXXAXBXCXXXXDX 22kW frequentieregelaar met C1 filter en netschakelaar
€4.359,00 excl. BTW
Danfoss FC-102P22KT4P55H1XGX1XXSXXXXAXBXCXXXXDX /22kW IP55 frequentieregelaar.
De Danfoss FC102 regelaar is specifiek ontworpen voor de gebouwenautomatisering branche en wordt gebruikt voor het regelen van het toerental van elektromotoren bij pomp-, ventilator- en koeling applicaties. De regelaar is standaard voorzien als basisuitvoering, met RFI filter categorie C1 en Modbus RS485 communicatie interface.
Product specificaties:
| Merk | DANFOSS |
| Modelcode | 131B7762 |
| Spanning | 3 x 400 V (IEC) |
| Nominaal vermogen | 22 kW |
| Continue stroom (Inom.) | 22 Amp. |
Aanvullende informatie
| IP waarde | IP55 netschakelaar |
|---|---|
| Merk | Danfoss |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Vermogen | 18,5 – 37 kW |
| Voedingsspanning | 3 x 400 Vac |
