FC-102P11KT4P55H1XGX1XXSXXXXAXBXCXXXXDX 11kW frequentieregelaar met C1 filter en netschakelaar
€2.831,00 excl. BTW
Danfoss FC-102P11KT4P55H1XGX1XXSXXXXAXBXCXXXXDX /11kW IP55 frequentieregelaar.
De Danfoss FC102 regelaar is specifiek ontworpen voor de gebouwenautomatisering branche en wordt gebruikt voor het regelen van het toerental van elektromotoren bij pomp-, ventilator- en koeling applicaties. De regelaar is standaard voorzien als basisuitvoering, met RFI filter categorie C1 en Modbus RS485 communicatie interface.
Product specificaties:
| Merk | DANFOSS |
| Modelcode | 1317749 |
| Spanning | 3 x 400 V (IEC) |
| Nominaal vermogen | 11 kW |
| Continue stroom (Inom.) | 24 Amp. |
Aanvullende informatie
| IP waarde | IP55 netschakelaar |
|---|---|
| Merk | Danfoss |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Vermogen | 5,5 -15 kW |
| Voedingsspanning | 3 x 400 Vac |
