1LE1604-3AB43-4GB4 160kW elektromotor
21.990,00 excl. BTW
De voordelen van Electroproject.nl!
Ontwerp, ontwikkeling, implementatie en onderhoud
24/7 servicedienst met ervaren eigen engineers
Helpdesk voor installatie én in bedrijfstelling
Meer dan 80 jaar ervaring
Innomotics IE4 elektromotor 1LE1604-3AB43-4GB4 B5 flensuitvoering 400/690Vac 50Hz 160kW 1500 rpm
Meetbereik 600 Pa
Uitgangssignaal 0(4)-20mA/0(2-10V)
Bevestiging wandmontage
Spanning 24Vac/ Vdc
Insteekkoppeling 6 mm
Beschermingsklasse IP54/IP65
Aanvullende informatie
Merk
Siemens
Vermogen
110-200 kW
IP waarde
IP55
Voedingsspanning
3 x 400 Vac