VACON0100-3L-0003-5 FLOW+FL03+IP54 1,1kW frequentieregelaar
€955,00 excl. BTW
VACON0100-3L-0016-5 FLOW+FL03+IP54 7,5kW frequentieregelaar
€1.824,00 excl. BTW
VACON0100-3L-0012-5 FLOW+FL03+IP54 5,5kW frequentieregelaar
€1.573,00 excl. BTW
De Vacon 100 FLOW frequentieregelaar met SBF4 thermistorkaart is leverbaar vanaf 1,1-315 kW in IP54 uitvoering. Eenvoudige integratie in de fabrieksautomatisering met ingebouwde Modbus RTU (RS485) of Modbus TCP (Ethernet). Integratie via Profinet IO of Ethernet IP systemen door software opties.
De regelaar is specifiek ontworpen ter verbetering van de debietregeling in applicaties voor water, afvalwater en gebouwautomatisering.
| Merk | VACON |
|---|---|
| Vermogen | 5,5kW |
| Stroom | 12A |
| Bevestiging | wandmontage |
| Spanning | 400Vac 50Hz |
| Bouwgrootte | MR4 |
| Beschermingsklasse | IP54 |
Brochures
![]() |
|---|
| Brochure Vacon 100 Flow |
Aanvullende informatie
| Merk | Vacon |
|---|---|
| Vermogen | 5,5 – 15 kW |
| Uitvoering | Wandmontage |
| IP waarde | IP54 |

