Siemens 6SL4113-0LA13-2AF0 IP55 4 kW frequentieregelaar met netschakelaar
€2.304,00 excl. BTW
SINAMICS 6SL4113-0LA13-2AF0 / 4 kW G220 frequentieregelaar met netschakelaar:
De nieuwe Siemens G220 frequentieregelaar is uitermate geschikt voor HVAC-, en industriële aandrijftoepassingen zoals: pompen, ventilatoren, compressoren en transportbanden.
De regelaar is standaard voorzien van Safety Integrity Level SIL3 met geïntegreerde remchopper als basisuitvoering, RFI filter categorie C2 en PROFINET PN, Modbus TCP communicatie interface.
Product specificaties:
| Merk | Siemens |
| Modelcode | 6SL4113-0LA13-2AF0 |
| Spanning | 3 x 400 V (IEC) |
| Nominaal vermogen | 4 kW |
| Continue stroom (Inom.) | 11 Amp. |
Siemens G220 6SL4113 4kW IP55 netschakelaar 40011049 S0 NL
Productspecificaties:
| Merk | Siemens |
| Modelcode | 6SL4113-0LA13-2AF0 |
| Nominaal vermogen | 4 kW |
| Continue stroom (Inom.) | 11 Amp. |
| Intermitterend | 110% gedurende 57 sec elke 5 minuten |
| Fase | 3 Fase |
| Netspanning | 380-415 V-50 Hz 440/500V-60 Hz |
| Frequentie | 50/60Hz. +/- 5% |
| Schakelfrequentie | 4 kHz |
| RFI-filter | RFI klasse A2/C2 |
| Active front end | Nee |
| Harmonische | THD(i) >33% |
| Bedieningsdisplay | Geïntegreerd |
| Bevestiging | Wandmontage |
| Bouwgrootte | FSB 85 x 355 x 208mm (BxHxD) |
| Gewicht | 17,2 kg |
| Beschermingsklasse | IP55 met netschakelaar |
| Bus-opties | Ethernet port RJ45 Modbus TCP |
| Standaard taalpakket | Nederlands/Engels |
Aanvullende informatie
| IP waarde | IP55 netschakelaar |
|---|---|
| Merk | Siemens |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Vermogen | 1,1 – 4 kW |
| Voedingsspanning | 3 x 400 Vac |
| vermogen | 1,1 – 4 kW |
