Sentryum S3T Compact UPS 10kVA/kW-16min
€0,00 excl. BTW
Sentryum S3T Active UPS 10kVA/kW-28min
€0,00 excl. BTW
Sentryum S3T Compact UPS 20kVA/kW-6min
€0,00 excl. BTW
Omschrijving
De Sentryum Compact 20kVA/kW UPS is een transformatorvrije UPS in driefasige 400 Vac‑uitvoering, met interne ruimte voor één batterijstring van 40 batterijen van 12V/9Ah.
De UPS is voorzien van:
- UPS-status-ledbalk
- Grafisch touchscreendisplay
- 2 slots voor communicatie-interface USB
- RS232 – Contactinterface met 5x opto-geïsoleerde ingang en 4x uitvoerrelais.
Product specificaties:
| Merk | RIELLO UPS |
| Modelcode | S3T 20 CPT S2 |
| Nominaal vermogen | 20kVA/20kW |
| Autonomie tijd * | 6min@16kW |
| Ingang- en uitgangspanning | 3×380-400V+N (IEC) // 3×380-400V+N (IEC) |
| Afmetingen en gewicht (l x d x h) | 280x840x700 (mm) // 155kg |
| Continue stroom (Inom.) | 29 (inverter)A, 32 (bypass)A |
| Verwachte levensduur batterijen) | 5 jaar |
* Autonomie is berekend bij een powerfactor van 0,8
Aanvullende informatie
| Aantal fases | 3 |
|---|---|
| Autonomie | 5-15min |
| Bouwvorm | Monobloc |
| IP waarde | IP20 |
| Merk | RIELLO UPS |
| Uitvoering | Interne batterijen |
| Vermogen | 10-30kW |
| Voedingsspanning | 3 x 400 Vac+N |
