Sentryum S3T Active UPS 10KVA/kW-116min
€0,00 excl. BTW
Omschrijving
De Sentryum Active 10kVA/kW UPS is een transformatorvrije UPS in driefasige 400 Vac‑uitvoering, met externe batterypac voorzien van 12V/40Ah batterijen.
De UPS is voorzien van:
- UPS-status-ledbalk
- Grafisch touchscreendisplay
- 2 slots voor communicatie-interface USB
- RS232 – Contactinterface met 5x opto-geïsoleerde ingang en 4x uitvoerrelais.
Product specificaties:
| Merk | RIELLO UPS |
| Modelcode | S3T 10 ACT A0 + BTC 1600 480V BB S5 3T |
| Nominaal vermogen | 10kVA/10kW |
| Autonomie tijd * | 116min@8kW |
| Ingang- en uitgangspanning | 3×380-400V+N (IEC) // 3×380-400V+N (IEC) |
| Afmetingen en gewicht (l x d x h) | 380x850x1025+650x750x1600 (mm)) // 732kg |
| Continue stroom (Inom.) | 14.5 (inverter)A, 16 (bypass)A |
| Verwachte levensduur batterijen) | 5 jaar |
* Autonomie is berekend bij een powerfactor van 0,8
Aanvullende informatie
| Aantal fases | 3 |
|---|---|
| Autonomie | >60min |
| Bouwvorm | Monobloc |
| IP waarde | IP20 |
| Merk | RIELLO UPS |
| Uitvoering | Interne batterijen & Batterijkast |
| Vermogen | 10-30kW |
| Voedingsspanning | 3 x 400 Vac+N |
