1LE1604-3AA43-4GB4 160kW elektromotor
23.374,00 excl. BTW
De voordelen van Electroproject.nl!
Ontwerp, ontwikkeling, implementatie en onderhoud
24/7 servicedienst met ervaren eigen engineers
Helpdesk voor installatie én in bedrijfstelling
Meer dan 80 jaar ervaring
Innomotics IE4 elektromotor 1LE1604-3AA43-4GB4 B5 flensuitvoering 400/690Vac 50Hz 160kW 3000 rpm
Danfoss Brochure FC-102 B0 NL
Aanvullende informatie
Merk
Siemens
Vermogen
110-200 kW
IP waarde
IP55
Voedingsspanning
3 x 400 Vac